M&A в Україні: поворотний момент

29 травня 2018, 10:20
Позиція
 Третє видання звіту про стан ринку M&A в Україні, опубліковане Aequo спільно з авторитетним виданням Mergermarket (Лондон, Велика Британія)

Третє видання звіту про стан ринку M&A в Україні, опубліковане Aequo спільно з авторитетним виданням Mergermarket (Лондон, Велика Британія)

Сума угод на ринку злиттів та поглинань в Україні збільшилася на 57% у 2017 році

Звіт доступний за посиланням

Денис Лисенко, керуючий партнер, AEQUO

Ми очікуємо, що у 2018 році активність на ринку злиттів та поглинань буде зростати у порівнянні з 2017 роком, продовжуючи тренд, який ми спостерігали в останньому кварталі минулого року. Це пов'язано із загальною стабілізацією економіки України, включаючи стабілізацію валютного курсу.

Відео дня

Фінансовий сектор продовжує домінувати за кількістю угод M&A в Україні – на нього припадає 33% загальної кількості угод і 33% загальної суми угод у 2016-2017 рр. Крім того, стійку M&A активність на ринку злиттів та поглинань продемонстрували наступні галузі економіки: агробізнес, енергетика та природні ресурси, а також телекомунікації, медіа та технології (ТМТ).

Анна Бабич, партнер, керівник практики корпоративного права / M&A, AEQUO

Позитивні зміни також частково пояснюються реформами, що впливають на фінансову активність в Україні, включаючи зміни в інфраструктурі ринку капіталу країни та нові закони про товариства з обмеженою відповідальністю, корпоративні договори та механізми squeeze-out і sell-out, якими замінено застаріле законодавство радянської епохи.

Спостерігається значна активність інвестиційних фондів, яка свідчить про те, що їх діяльність більш стійка до локальних ризиків.

В Україні є ряд привабливих для іноземних інвесторів великих підприємств. Можливо, вони не чинитимуть істотного впливу на ринок злиттів та поглинань, проте закон про приватизацію безумовно забезпечить більшу прозорість для міжнародних інвесторів, що позитивно позначиться на іміджі України.

AEQUO названа найінноваційнішою юридичною фірмою року в Україні за версією IFLR Europe Awards 2018, юридичною фірмою року в регіоні за версією The Lawyer European Awards 2017 та однією з найінноваційніших юридичних фірм у Європі згідно з FT Innovative Lawyers 2015-2017.

Про Mergermarket

Mergermarket (Лондон, Велика Британія) – авторитетний незалежний інформаційно-аналітичний ресурс у сфері злиттів та поглинань.

aequo.ua

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X