Львівський Електронтранс не зміг заблокувати поставки польських трамваїв до Києва

8 серпня 2017, 14:29
Антимонопольний комітет України (АМКУ) відмовив українсько-німецькому СП Електронтранс (Львів) у задоволенні скарги проти польської компанії Pesa

Про це йдеться в інформації до резолютивної частини рішення відомства на електронному майданчику ProZorro, де проводився тендер.

Згідно з документом, 4 серпня адміністративна колегія АМКУ з розгляду скарги про порушення законодавства у сфері державних закупівель прийняла рішення відмовити Електронтрансу в задоволенні його скарги.

Відео дня

Нагадаємо, що в кінці липня Електронтранс просив АМКУ скасувати оголошення про намір Київпастрансу укласти договір з Pesa на поставку 40 од. 26-метрових трамвайних вагонів після перемоги в аукціоні.

Раніше польська компанія Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz Spółka Akcyjna виграла торги на поставку Києву 40 од. низькопольних 26-метрових трамваїв, обігравши Електронтранс.

Так, польська компанія запропонувала трамваї за 1,8131 млрд грн при очікуваній сумі закупівлі 1,946 млрд грн. При цьому PESA спочатку пропонувала їх за 1,846 млрд грн.

Показати ще новини
Радіо NV
X