Львівський бізнесмен Димінський вибув зі складу власників телеканалу ZIK

23 березня 2018, 09:00

Бізнесмен Петро Димінський вибув зі складу власників ТРК Міст ТБ і Нові комунікації, які володіють ліцензіями на мовлення телеканалу ZIK.

Про це повідомили у прес-службі Національної ради з питань телебачення та радіомовлення.

Тепер кінцевими бенефіціарами будуть Димінська Олена Іванівна (дружина Петра Димінського), Димінська Жанна Петрівна, Димінська Анастасія Петрівна (дочки бізнесмена).

Відео дня

Крім того, в Нацраді розповіли про зміни в складі керівництва ТРК. Так, директором замість Ігоря Туркевича став Віктор Козій.

Туркевич разом із Вадимом Заком вибув із редакційної ради мовників, до якої входять Козій, Тарас Смакула, Данило Нікуленко і Остап Дроздов.

Українська правда, посилаючись на ZIK, пише, що зміна керівництва стосувалася лише Міст ТБ, а директором Нових комунікацій залишається Ігор Туркевич.


Петро Димінський - колишній народний депутат від Нашої України, один з найвпливовіших бізнесменів Львівщини.


Нагадаємо, що раніше ЗМІ повідомляли, що Петро Димінський, який є власником ФК Карпати збирається передати клуб у руки власникові винниківського Руху Григорію Козловському.

Також до цього, повідомлялося, що напередодні Карпати оголосили, що готові продати 50 відсотків своїх акцій за одну гривню.

Показати ще новини
Радіо НВ
X