Львів і Варшаву хочуть з'єднати новою залізницею

11 вересня 2017, 10:46
Корейська компанія UNINK цікавиться проектом будівництва залізниці між Варшавою і Львовом

Про це повідомив віце-президент Торгово-промислової палати України Сергій Свистіль, в рамках виставки Expo 2017.Astana, передає агентство Інтерфакс-Україна.

"Делегат з Кореї тиждень працював на нашому стенді (українському стенді - ред.). У результаті він повідомив, що відібрано 15 проектів, опрацьовувати які приїде делегація вже в Україні. Серед проектів, які їх зацікавили - будівництво євроколії Варшава-Львів", - сказав він.

Відео дня

Крім того, компанія UNINK цікавиться проектами будівництва Любельській вугільної шахти, а також карпатської вітряної електростанції на 36,3 МВт, сонячної електростанції Львівського обласного клінічного діагностичного центру, Сколівської вітряної електростанції на 39,6 МВт.

Свистіль додав, що інтерес до проектів будівництва сонячних електростанцій в Україні проявили також компанії з Малайзії.

Нагадаємо, що Міністерство інфраструктури України готує меморандум з найбільшим китайським інвестором для розвитку залізничного сполучення у напрямку Київ - Львів - Варшава - Берлін і Київ - Одеса.

Показати ще новини
Радіо NV
X