Lviv Coffee Festival. Культова подія у Львові. Наймасштабніша кавова імпреза Європи

6 вересня 2017, 12:45
Новини компаній

Кавовий бізнес сміливо можна назвати одним з тих, який змінює світ. За філіжанкою кави традиційно приймались, та й досі приймаються важливі рішення

Для Львова кава завжди була більш ніж просто кавою. Запрошення на зустріч у знакових львівських кав'ярнях вже стало традицією, яка й до сьогодні підживлює дух міста.

Відео дня

У Львівських кав'ярнях знаходили натхнення в різні історичні епохи інтелектуали, підприємці, представники різних субкультур, та й, зрештою, пересічні львів'яни та гості міста. Вже не менш традиційний Lviv Coffee Festival цьогоріч, 21-24 вересня, також збере поціновувачів цього вишуканого напою. Фестиваль кави – можливість вкотре заявити про Львів і його традиції. Адже саме вони приваблюють безліч туристів до міста. Та найголовніше – це можливість усім професійним гравцям ринку кави в Україні ще раз зустрітися, поспілкуватися й подумати про перспективи розвитку кавового бізнесу.

Змінюється кава, змінюємося й ми. За 11 років існування Lviv Coffee Festival став не лише майданчиком для презентації новинок індустрії, свого роду трендсеттером, але й отримав постійну аудиторію відвідувачів. КаваExpo та Кавовий ярмарок – це нагода для запуску нових брендів, платформа для підприємців, які хочуть відкрити кав’ярню у Львові чи в інших містах.

Попри велику кількість традиційних активностей, цьогоріч організатори фестивалю вирішили провести його в новому стилі - "еко". На території фестивалю відвідувачі побачать живі зелені кавові дерева, напої розливатимуться в одноразові паперові стаканчики, а відходи відправлятимуться на подальше перероблення. На фестивалі діятиме переробна станція Coffee zero waste, за її роботою зможуть послідкувати всі охочі.

"Цього року ми приділимо особливу увагу проблемі відходів. Адже події в місті, пов’язані зі сміттєвою кризою, багатьох змусили замислитися. Lviv Coffee Festival продемонструє відвідувачам, що сортування сміття та прийом відходів – це не складно й може навіть бути з певним елементом фану", - розповідає засновник і організатор фестивалю Lviv Coffee Festival Андрій Сидор.

Кількість відвідувачів фестивалю росте з року в рік. У минулому році його відвідало 150 тис. людей, у цьому році організатори очікують ще більше гостей. Учасниками фестивалю традиційно виступають люди, від яких залежить успішний бізнес, – це і виробники обладнання, і постачальники кави, солодощів, дизайнери та виробники меблів. Тобто все, що потрібно для відкриття навіть невеличкої кав’ярні, чи цілої мережі. В рамках фестивалю буде проведено низку чемпіонатів, які дозволять побачити, як працюють кращі з кращих у сфері, та забрати із собою новий досвід.

poster
Дайджест головних новин
Безкоштовна email-розсилка лише відбірних матеріалів від редакторів NV
Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю


Микола Рудий
Засновник Golden Bar Group, керівник з 2004 р.

"З досвіду можу сказати, що більшість учасників з інших міст, які мають власні кав'ярні, на попередніх фестивалях змогли підписати пряму угоду на поставки продукції. Ті, хто лише планує розпочати кавовий бізнес, мають нагоду знайти на фестивалі обсмажувальників кави з хорошим ім'ям на ринку", - Микола Рудий.

Неодноразово цілі кавові бренди виходили на ринок України, успішно скориставшись можливостями участі у Lviv Coffee Festival. Бо, мабуть, неможливо знайти більшу концентрацію цільової аудиторії, ніж тут.


Андрій Сидор
Засновник та організатор Lviv Coffee Festival,
директор DikArt Creative Marketing Company

"На Lviv Coffee Festival є учасники, які співпрацюють з нами з моменту зародження фестивалю. Також щороку з’являються нові учасники – ось це і є мірилом успіху. У перші роки було важко обрати навіть 10 кав’ярень для участі у фіналі чемпіонату, але тепер це справжня битва, і здобути титул переможця фестивалю – дуже престижно", - розповідає Андрій Сидор.

З моменту заснування фестиваль переїхав на більш яскраву локацію в самому серці Львова – на проспект Свободи. Територію фестивалю цьогоріч буде суттєво збільшено, що безсумнівно підкріпить атмосферу святкового Львова.

Вардкес Арзуманян
Власник мережі ресторанів «Рестарон»,
засновник відомих львівських ресторанів:
«Тарон», «Кентавр», «Монс Піус», Шампаньєр «Х & Х»

"Це один із найбільш правильних і перспективних свят кави в нашій країні. Фестиваль пройшов чималий еволюційний шлях. За 11 років сформувалася аудиторія відвідувачів, які заздалегідь планують поїздку до Львова на "свято кави" – людей, які дійсно люблять каву" - Вардкес Арзуманян.

Маркіян Бедрій
Власник кав’ярень «Світ кави» та

виробництва однойменної свіжообсмаженої кави

"Фраза "піти на каву" у Львові значить насправді набагато більше, ніж у будь-якому іншому місті. Тому цей фестиваль для Львова особливий, знаковий. Я часто буваю на кавових фестивалях за кордоном і можу з упевненістю сказати, що львівський фестиваль грандіозно виріс і відповідає світовому рівню. Все місто живе цим фестивалем, і, напевно, вся країна, стає в цей час "кавовою", - власник кав’ярні "Світ кави" Маркіян Бедрій.

Більше про фестиваль на сайті та на офіційній сторінці у FB .

На каву до Львова з радістю запрошує організатор Lviv Coffee Festival - DikArt Creative Marketing Company . До речі, окрім кавового фестивалю, цієї осені DikArt Creative Marketing Company запрошує на щорічні події: з 13-15 жовтня у Львові проходитиме "Національне свято шоколаду" , а з 20-22 жовтня - "Свято сиру і вина" .

Показати ще новини
Радіо NV
X