Луценко ввів заборону на проведення обшуків у великих платників податків без дозволу керівництва ГПУ

23 червня 2017, 16:07
Генеральний прокурор Юрій Луценко підписав розпорядження, яке забороняє проведення обшуків у великих платників податків без дозволу керівництва ГПУ

Про це він повідомив під час поїздки до Житомира на брифінгу, пише 112-Україна.

"Я незадоволений тим, що так звані маски-шоу відбуваються щодня в десятках підприємств, в тому числі у великих платників податків і дрібного бізнесу. Тому прямо тут на нараді я підписав документ про те, що будь-які обшуки у великих платників податків відбуваються виключно з дозволу керівництва ГПУ ", - повідомив він.

Відео дня

При цьому Луценко уточнив, що буде розглядати дії співробітників прокуратури як незаконний тиск на бізнес, якщо обшуки в рамках справи будуть проходити, а самі справи будуть закриватися через півроку.

Глава ГПУ також підкреслив, що бізнес в Україні повинен стати "священною коровою".

"Той, хто платить податки, той, хто витягає на собі всю нелегку соціальну, військову ситуацію в Україні, повинен бути захищений. Сьогодні для цього створена спеціальна система контролю", - резюмував Луценко.

Раніше співробітники ГПУ проводили ряд обшуків у великих українських компаніях. Так, в кінці березня були проведені обшуки у тютюнового монополіста Тедіс Україна (раніше Мегаполіс Україна) через фінансування терористів.

Також на початку квітня ГПУ прийшла з обшуками в центральний офіс ПАТ Укрнафта.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X