Лукойл та інші. Під українські санкції потрапили найбільші нафтогазові компанії Росії

24 травня 2018, 16:33
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

В оновлений список юридичних осіб, до яких застосовуються персональні спеціальні економічні та інші обмежувальні заходи (санкції) включені три російські нафтогазові компанії - Роснефть, Лукойл і Трансойл.

Про це йдеться в Указі президента № 126/2018.

Санкції введені строком на три роки.

Вони передбачають блокування активів, обмеження торгових операцій, запобігання виведення капіталів за межі України.

Відео дня

Роснефть - найбільша нафтогазова компанія, контрольний пакет акцій якої належить Росії. Займається пошуком і розвідкою родовищ вуглеводнів, видобутком нафти, газу, газового конденсату, реалізацією проектів з освоєння морських родовищ, переробкою видобутої сировини, реалізацією нафти, газу та продуктів їх переробки на території Росії і за її межами.

Лукойл - вертикально-інтегрована приватна нафтова компанія. Займається розвідкою і видобутком нафти і газу, виробництвом і реалізацією нафтопродуктів.

Трансойл - російська транспортна компанія, що спеціалізується на залізничних перевезеннях нафти і нафтопродуктів і є найбільшим приватним залізничним оператором рухомого складу за обсягом транспортування і ринкової частки в сегменті.


Нагадаємо, що в січні Роснефть продала мережу автозаправних станцій в Україні.

Раніше всі свої активи в Україні продав російський Лукойл. У лютому 2017 року Лукойл завершив операцію з продажу нафтохімічного підприємства Карпатнафтохім в Івано-Франківській області.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X