Закрили операцію. Великий зернотрейдер продав склади у Вінницькій та Запорізькій областях

12 червня 2020, 11:52

Компания продала два самых емких зерносклада из своих активов.

Українська Елеваторна Компанія, яка входить до складу міжнародної групи Louis Dreyfus в Україні, продала два зерносклади у Вінницькій та Запорізькій областях.

Покупцями активів виступили голландська компанія Теувес Ріел Істейт і ТОВ Агромаркет-А з Дніпра. В результаті угоди, Теувес Ріел Істейт придбала Гайсинський зерносклад у Вінницькій області, а Агромаркет-А - Михайлівський зерносклад в Запорізькій.

Відео дня

Радником продавця в угоді виступила інвестиційна компанія Atlas Advisors.

«В даний час спостерігається зростання попиту на зерносховища в Україні з боку вітчизняних зернотрейдерів», - відзначили в Atlas Advisors.

Продані зерносклади мали найбільшу місткість серед складів, що знаходяться у власності Української Елеваторній Компанії. За даними профільного ресурсу Elevatorist, місткість Гайсинського зерноскладу становить 72 тис. т., а Михайлівського - близько 98 тис. т.

У власності компанії залишилися три зерноскладу у Вінницькій і Черкаській областях, загальною місткістю близько 78 тис. т., Рахинянський елеватор у Вінницькій області місткістю 159 тис. т., та комплекс в Одеському порту, який компанія розвиває у співпраці зі стивідорною компанією ТОВ Бруклін Київ.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X