Lufthansa зацікавилася польотами в аеропорт Запоріжжя

4 квітня 2019, 08:47

Німецька авіакомпанія Lufthansa зацікавилася польотами в аеропорт Запоріжжя, де добудовують новий термінал, повідомила прес-служба міськради з посиланням на мера міста Володимира Буряка.

Відзначається, що більше 90% робіт вже виконано. Термінал має бути добудований і введений в експлуатацію в четвертому кварталі 2019 року. Постачання необхідного обладнання відбувається відповідно до графіка. Уже в травні аеропорт повинен отримати обладнання для багажного відділення терміналу.

Відео дня

Буряк зазначив, що минулого року аеропорт обслужив понад 400 тисяч пасажирів. Після завершення будівництва пасажиропотік можна буде збільшити.

"Вчора зустрічався з представниками одного з провідних світових авіаперевізників - Lufthansa. Авіакомпанія зацікавилася розвитком запорізького аеропорту, будівництвом нового терміналу. Приїхали, щоб вивчити інфраструктуру, пасажиропотік, перспективи збільшення кількості пасажирів. Поінформував їх про те, що загальнобудівельні роботи на новому терміналі завершені на 90%. Стоїть завдання зі збільшенню пасажиропотоку, адже новий термінал може обслуговувати до 1 мільйона пасажирів на рік", - сказав Буряк.

Місцеве видання 061.ua пише, що 2 квітня в Запоріжжі перебувала делегація авіакомпанії Lufthansa на чолі з її генеральним менеджером із продажу в Україні Рене Койнзаком.

"Обсяг робіт з будівництва нового терміналу став для нас важливим аргументом, щоб зацікавитися вивченням запорізького аеропорту, оцінити потенційні можливості для нашої подальшої роботи", - заявив Койнзак.

Зараз запорізький аеропорт приймає літаки шести авіакомпаній: МАУ, Motor Sich, LOT, Turkish Airlines, Pegasus Airlines і Azur Air.

Раніше повідомлялося, що аеропорт Бориспіль після майже шестирічної перерви відкрив термінал F, орієнтований на роботу з лоукостерами.

Показати ще новини
Радіо NV
X