Лоукости Ryanair і Wizz Air підняли збір за провезення малого багажу

6 лютого 2019, 09:34

Авіакомпанії Ryanair і Wizz Air збільшили збір за провезення малого багажу вагою до 10 кг.

Як повідомляє avianews.com, якщо раніше перевезення невеликої сумки в багажному відсіку на рейсах Ryanair коштувало 8 євро у разі оформлення під час покупки авіаквитка і 10 євро в наступні часи, то тепер цей збір становить 10 і 12 євро відповідно.

Відео дня

Мінімальний багажний збір у Wizz Air збільшено з 7 до 9 євро. Тепер перевезення валізи до 10 кг в багажі коштує від 9 до 24 євро в низький сезон і від 12 до 27 євро у високий сезон.

Також обидва лоукост змінили діапазон цін на оплату пріоритетної посадки, яка дозволяє брати в салон літака два предмети ручної поклажі.

У Ryanair дана послуга тепер коштує від 10 до 12 євро (раніше було 8-10 євро), а на рейсах Wizz Air збір за пріоритетну посадку становить від 5 до 17 євро (було 5-15 євро).

Нагадаємо, з 1 листопада 2018 року Ryanair і Wizz Air змінили правила провезення ручної поклажі.

Нова політика компаній передбачає, що пасажири, які не купили пріоритетну посадку, зможуть взяти на борт тільки невеликий предмет із габаритами до 40х30х20см.

Обидва авіаперевізника аргументували зміну політики необхідністю зменшити затримки рейсів, пов'язані з обробкою ручної поклажі.

Показати ще новини
Радіо NV
X