Лоукостер Wizz Air зробив знижки в Україні на честь безвізу

13 травня 2017, 13:19
Лоу-кост компанія Wizz Air на честь майбутнього введення безвізового режиму між Україною і Євросоюзом ввела тимчасову знижку 20% на всі квитки з України та в Україну

Акція триватиме 13 і 14 травня, пише avianews.com. Знижка поширюється на тариф, аеропортові та інші обов'язкові збори за винятком адміністративного збору.

Нагадаємо, що Європарламент підтримав запровадження безвізового режиму з Україною 6 квітня 2017 року. 11 травня скасування віз для короткострокових поїздок підтримала Рада міністрів ЄС. Далі за процедурою регуляцію про безвізовий режим мають підписати президенти ЄС і Європарламенту. Станеться це, як очікується, 17 травня. Через тиждень рішення буде опубліковано в офіційному віснику ЄС і набуде чинності через 20 календарних днів - у червні 2017 року.

Відео дня

Після цього громадяни України, які мають дійсні біометричні паспорти, зможуть відвідувати без отримання візи 22 держави ЄС, що входять в Шенгенську зону (Австрія, Бельгія, Греція, Данія, Естонія, Іспанія, Італія, Латвія, Литва, Люксембург, Мальта, Нідерланди, Польща, Португалія, Словаччина, Словенія, Угорщина, Фінляндія, Франція, Чехія та Швеція), чотири держави ЄС, що не входять в Шенген (Болгарія, Кіпр, Румунія і Хорватія), а також чотири держави, що не входять в ЄС, але є учасниками Шенгенської угоди (Ісландія, Ліхтенштейн, Норвегія, Швейцарія).

Безвізовий режим не дає права на роботу і дозволить громадянам України на території іноземних держав не більше 90 днів кожні півроку.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X