Лоукостер Wizz Air оголосив про нові рейси в Україну

27 квітня 2018, 10:57

Угорська лоукост-авіакомпанія Wizz Air розширює мережу польотів з Києва, збільшуючи загальну кількість напрямків з 21 до 23.

Відповідно до системи бронювання компанії, повідомляє Інтерфакс-Україна, нові рейси заплановані до Відня, Берліна та Франкфурта-на-Майні, проте із запуском останнього рейсу WizzAir відмовиться від польотів у Франкфурт-Хан.

Відео дня

Як повідомив виконавчий віце-президент і заступник генерального директора Wizz Air Стівен Джонс (Stephen Jones), минулого року компанія перевезла близько 30 млн пасажирів загалом, а в 2018 році компанія має намір перевезти 35 млн пасажирів на 100 літаках.

"Наш флот складається з 96 літаків Airbus, 100-й прийде в червні цього року. У нас працює близько 4 тис. працівників, ми володіємо 28 базами в 16 країнах. Наступна база буде відкрита у Відні", - анонсував він.

Відносно українських рейсів Стівенс повідомив, що до Франкфурта компанія буде літати в головний аеропорт, перейшовши з аеропорту Франкфурт-Хан.

Відповідно до системи бронювання, передбачається, що рейси до Франкфурта та Берліна (Шенефельд) почнуться з 1 липня, перші два тижні вони будуть здійснюватися 4 рази на тиждень, а потім щодня, а до Відня польоти стартують із зимової навігації наприкінці жовтня і будуть здійснюватися також кожен день.

Він нагадав, що компанія збільшить флот на базі в Києві з двох до трьох літаків, що додасть $100 тис. інвестицій, і створить близько 100 робочих місць в екіпажі і обслуговуючого персоналі.


Wizz Air - одна з найбільших лоукост-авіакомпаній Європи. Wizz Air здійснює перельоти налічує 96 літаків Airbus A320 і Airbus A321. Акції Wizz Air котируються на Лондонській фондовій біржі і включені в індекс FTSE 250 і FTSE All-Share Indices.


Нагадаємо, що з 18 червня Wizz Air вирішив подвоїти частоту польотів на лінії Львів-Берлін з двох до чотирьох на тиждень.

Показати ще новини
Радіо NV
X