Лоукостер SkyUp отримав дозволи на нові авіарейси

2 листопада 2018, 09:01

Державна авіаційна служба України схвалила всі заявки лоукостера SkyUp на виконання регулярних і чартерних рейсів.

Про це йдеться в інформаційному бюлетені Комісії за підсумками засідання 29 жовтня.

Так, SkyUp дозволили регулярно літати по три рази на тиждень з Києва до Харкова, Попрада і Абу-Дабі, а також два рази в тиждень з Києва в Софію.

Відео дня

Також Комісія задовольнила запит SkyUp на виконання чартерних рейсів з Києва, Одеси, Запоріжжя, Харкова, Львова, Херсона, Чернівців, Миколаєва, Кривого Рогу, Вінниці та Полтави на курорти Єгипту, Фінляндії, Індії і Шрі-Ланки.


Авіакомпанія SkyUp (Скайап) була зареєстрована в червні 2017 року Києві. Її керівником став відомий авіаційний експерт, який раніше працював в ряді авіакомпаній, Євген Хайнацкий. Засновником SkyUp виступила компанія ACS-Україна Тетяни Альби і Юрія Альби, яким також належить туроператор JoinUp.

Зараз флот авіакомпанії складається з середньомагістральних суден типу Боїнг 737-800 NG (Neхt Generation) місткістю Y189 місць 2013 року випуску. У 2018 році флот буде збільшено до п'яти літаків. Динаміка розвитку передбачає розширення флоту щонайменше на три судна на рік на базі бортів Боїнг 737-800 і Боїнг 737МАХ (нове сімейство літаків, який прийде на зміну Боїнгу 737NG). У 2019 планується збільшення бортів до восьми.


Нагадаємо, що наприкінці жовтня SkyUp запустив продаж квитків за лоукост-концепцією на рейси з Києва в Тбілісі, Софію, Попрад і Барселону, які почнуть виконуватися з грудня 2018 року. Також авіакомпанія отримала сертифікат ТСО, що дозволяє здійснювати польоти в 28 країн Європейського Союзу, а також в Швейцарію, Норвегію, Ісландію та Ліхтенштейн.

Показати ще новини
Радіо НВ
X