Лоукостер Ryanair знижує ціни через різке зростання прибутку

24 липня 2017, 10:01
Ірландська бюджетна авіакомпанія Ryanair відзвітувала про зростання квартального прибутку та попередила про різке зниження тарифів

Так, у понеділок, 24 липня, компанія відзвітувала про зростання квартального прибутку на 55% на тлі підйому середніх тарифів на 1% в річному вираженні у зв'язку з більш пізнім, ніж у минулому році, Великоднем, передає Reuters.

Відео дня

Ryanair попередила конкурентів, що в найближчі місяці може знизити тарифи до 9% в річному вираженні.

"Це конкурентний ринок. Тарифи можуть знизитися на 7, 8, можливо, навіть 9%", - сказав фінансовий директор Ryanair Ніл Сорахан.

Зниження тарифів у річному вираженні, швидше за все, складе в середньому 8% за шість місяців, що завершуються 31 березня 2018 року, додав він.

Прибуток після вирахування податків за три місяці, що завершилися в червні, склав €397 млн, у той час як аналітики, опитані компанією, в середньому чекали показник у €366 млн.

Нагадаємо, ірландська авіакомпанія Ryanair після тривалих переговорів скасувала плани з виходу на авіаринок України. Авіаперевізник пояснив таке рішення розбіжностями з керівництвом Борисполя, яке відмовилося виконувати досягнуті між авіакомпанією та Міністерством інфраструктури України домовленості.

У свою чергу гендиректор Борисполя Павло Рябікін звинуватив лоукостер Ryanair в незаконних вимогах. Також він заявляв, що через ультиматум Ryanair аеропорт може зазнати збитків у 2 млрд грн.

Коментуючи ситуацію, що склалася, Володимир Омелян заявив, що у відмові Ryanair запланованого входу в Україні винен також і найбільший авіаперевізник країни - авіакомпанія Міжнародні авіалінії України (МАУ).

Втім, як повідомили в Борисполі, рішення Ryanair про призупинення планованої програми польотів в Україну не є фактом її припинення.

Показати ще новини
Радіо НВ
X