Лоукостер Ryanair задумався про відкриття бази з українськими інженерами

30 березня 2018, 09:06

Ірландський лоукостер Ryanair має намір в перспективі інвестувати кошти у створення в Україні бази з технічного обслуговування і ремонту (ТОіР) його літаків, яка стане однією з дочірніх структур авіакомпанії.

Про це розповів генеральний директор Ryanair Майкл О'Лірі в інтерв'ю ЦТС.

"Ми шукаємо можливість інвестувати у створення в Україні центру технічного обслуговування наших літаків. Наш флот постійно зростає, а це значить, що потрібно більше потужностей для виконання його технічного обслуговування", - повідомив О'Лірі.

Відео дня

Також він вважає, що, у разі створення дочірньої ТОіР компанії Ryanair в Україні, доцільно буде тут працевлаштувати саме українських фахівців.

"У нас є кілька баз ТО, в тому числі в польському Вроцлаві та литовському Каунасі. Там у нас працює чимало українських техніків і інженерів, ми чуємо хороші відгуки про них. В Україні є хороша школа підготовки авіаційних кадрів. Ми їх потребуємо, і думаю, було б логічно скористатися компетенцією місцевих фахівців і українським потенціалом", - поділився планами ірландський топ-менеджер.

Слід зазначити, що вже зараз на європейських базах технічного обслуговування і ремонту літаків Ryanair працює не менш ніж 20% авіатехніків з України - особливо багато наших співвітчизників працюють в Польщі. Більш ніж 10% фахівців на базі ТОіР Ryanair в Литві - також громадяни України.

Раніше О'Лірі повідомляв, що Ryanair планує створити в Україні свій дата-центр для зберігання і обробки даних, в якому будуть працювати українські IT-фахівці.


Нагадаємо, що 23 березня аеропорти Бориспіль і Львів підписали договори з лоукост-авіаперевізником Ryanair про початок польотів в Україну. Компанія вже почала продаж квитків на українські рейси в системі бронювання.

Авіакомпанія відкриє 15 напрямків: 10 напрямків з Києва і 5 напрямків зі Львова в Європу. Найдешевші квитки коштуватимуть від €10, а середня вартість квитка для України буде нижче €40. Компанія розраховує за перший рік перевезти 800 тис. українців.

Після підписання договорів з аеропортами Борисполя і Львова, CEO Ryanair Майкл О'Лірі заявив, що Ryanair вивчить можливість відкриття нових баз в Україні, а також можливість запуску внутрішніх рейсів у країні.

Показати ще новини
Радіо NV
X