Люксембурзька Jan De Nul звинуватила Кабмін у атаках на компанію

24 жовтня 2016, 18:41
Європейська компанія Jan De Nul Group вважає актом недружелюбності з боку Кабінету міністрів України анулювання тендеру по днопоглибленню морського торгового порту Південний

Про це група заявила у своєму зверненні до прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана.

Згідно з документом, групі стало відомо, що прем'єр-міністр доручив Міністру інфраструктури України ініціювати процедуру скасування результатів тендеру на проведення днопоглиблювальних робіт в акваторії порту Південний.

Відео дня

"Ми вважаємо такі дії проявом недружелюбності по відношенню до європейського бізнесу в цілому, нашої компанії, а також цінностей, які, як ми вважали, є загальними для України та Євросоюзу", - йдеться в листі.

У компанії також уточнили, що з моменту вибору Jan De Nul підрядником днопоглиблювальних робіт, Jan De Nul Group піддається громадським атакам, джерело яких не ясне.

Крім того, керівництво Jan De Nul Group готово відвідати Україну і особисто надати Гройсману будь-які необхідні роз'яснення, коментарі або деталі, які могли б повністю усунути всі сумніви щодо українського філіалу компанії.

Нагадаємо, що Адміністрація морського порту Південний заявила, що наполягає на законності угоди з Jan De Nul.

При цьому прем'єр-міністр доручив Адміністрації морських портів скасувати тендер на днопоглиблення порту Южний за старою процедурою і провести новий через систему електронних державних торгів ProZorro.


Показати ще новини
Радіо NV
X