Лише чверть українців підтримує націоналізацію Приватбанку - опитування

20 грудня 2016, 18:09
Незалежний аналітичний центр Український інститут майбутнього представив результати соціологічного дослідження щодо ставлення українців до націоналізації Приватбанку і рівня довіри до фінансової системи в цілому

Згідно з опитуванням, єдиної думки з приводу націоналізації Приватбанку державою у респондентів немає. Однак 38,7% опитаних не підтримують ідею націоналізації, а підтримують її 27,5%. 33,7% не змогли визначитися з відповіддю.

Відео дня

При цьому, націоналізацію найбільше підтримують у Західному регіоні (34%), а не підтримують - у Східному (53,6%).

"Чим нижчий матеріальний стан респондентів, тим вищий відсоток тих, у кого немає чіткої думки з цього питання. Найменше підтримують націоналізацію респонденти, які оцінили своє матеріальне становище як середнє та погане (25,8% і 26,8% відповідно)", - йдеться в повідомленні.

Крім того, 57% респондентів не довіряють українським банкам і воліють зберігати кошти вдома. Кожен четвертий вказав, що довіри до банків немає, але заощадження в них все одно би зберігав. І лише 6,8% висловили свою довіру до банків.

Чим старше вік респондентів, тим більше рівень недовіри: не довіряють українським банкам 49,7% респондентів у віці 18-24 роки, а у віковій групі 50 і старше таких вже 63,3%.

Показати ще новини
Радіо НВ
X