Сервіс Liki24 залучив $5 млн для виходу на європейські ринки

13 серпня 2020, 17:04

Сервіс Liki24 вже запустився в Варшаві і планує почати роботу в інших містах Польщі.

Українська платформа для пошуку і доставки ліків Liki24 залучила $5 млн від Horizon Capital. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна з посиланням на пресслужбу компанії.

Гроші спрямують на розширення бізнесу на європейських ринках. ТакжеLiki24 залучили фінансування інших інвесторів. Загальний обсяг коштів склав $6 млн.

Відео дня

У компанії відзначили, що на українському ринку бізнес-модель сервісу вже довела свою ефективність.

«Цей раунд інвестування допоможе нам розширити команду, впровадити нашу успішну модель на польському ринку і профінансувати подальшу міжнародну експансію в той час, коли безпечна і швидка доставка медикаментів є критичною для благополуччя суспільства», - зазначив СЕО і засновник Liki24 Антон Аврінскій.

Також він додав, що значний розмір ринку і невикористаний потенціал створюють величезні можливості для Liki24.

Раніше сервіс Liki24 заявив про вихід на польський ринок . Поки сервіс працює тільки в Варшаві, але планує запуститися і в інших містах. У Варшаві сервіс надає такі ж послуги, як і в українських містах.

Сервіс Liki24.сom був заснований в 2017 році Антоном Аврінскім, Сергієм Фадєєвим, Дмитром Лятамбуром, Сергієм Клебановим і Володимиром Зубенко. Всі вони за освітою IT-фахівці. У 2018 році Liki24. сom виграв конкурс стартапів Startup Competition на IT Arena серед 150 учасників. У минулому році стартап залучив $ 1 млн інвестицій від Genesis Investments і TA Ventures.

Horizon Capital є провідною інвестиційною компанією в Україні і Молдові, яка управляє чотирма фондами прямих інвестицій з активами понад $ 850 млн.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X