Сервіс Liki24 запустився в Румунії і планує вихід ще в одну країну

1 липня 2021, 16:50

Український сервіс пошуку і доставки ліків Liki24 запустився в румунському Бухаресті і планує вихід ще в одну країну.

Український сервіс для пошуку і доставки ліків Liki24 запустився в Румунії наприкінці червня цього року. Про це засновник компанії Антон Аврінський розповів українському Forbes.

Відео дня

Поки сервіс працює в столиці країни - Бухаресті. Також Аврінський додав, що на черзі у компанії запуск в Будапешті - столиці Угорщини.

«У разі успіху ми з невеликим доробком часу запустимо ще дві-три країни. І одна може бути не в Європі», - заявив Аврінський. 

За словами засновника Liki24, країни для експансії вибирали за допомогою інвесторів. Структурувати умови раунду компанії допомогли TA Ventures, посиленням рекрутингу та зміцненням операційних процесів займалися Horizon Capital.

Нагадаємо, що в серпні минулого року сервіс Liki24 залучив $5 млн для виходу на європейські ринки. Тоді ж сервіс заявив про запуск в Польщі.

Сервіс Liki24.сom був заснований в 2017 році Антоном Аврінскім, Сергієм Фадєєвим, Дмитром Лятамбуром, Сергієм Клебановим і Володимиром Зубенко. Всі вони за освітою IT-фахівці. У 2018 році Liki24. сom виграв конкурс стартапів Startup Competition на IT Arena серед 150 учасників. У минулому році стартап залучив $ 1 млн інвестицій від Genesis Investments і TA Ventures.

Horizon Capital є провідною інвестиційною компанією в Україні і Молдові, яка управляє чотирма фондами прямих інвестицій з активами понад $ 850 млн.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X