lifecell змінив правила тарифікації

15 серпня 2018, 18:36

Оператор мобільного зв'язку lifecell з 22 серпня 2018 року переведе на 28-денну тарифікацію п'ять тарифних планів, до змін цей період становив 30 днів.

Про це повідомили у прес-службі компанії агентству Інтерфакс-Україна.

"З 22 серпня на 28-денну тарифікацію переводяться тарифи Лайфхак, Лайфхак Плюс, хайп, Дзвінки всім 2017, Дзвінки всім. Починаючи з 5 вересня, перехід на розрахунковий період тривалістю чотири тижні буде застосований до тарифів 3G Смарт 69, Смартфон 2018 та Абсолютна свобода", - йдеться у повідомленні.

Відео дня

У lifecell відзначили, що такі зміни обумовлені прагненням мобільного оператора в умовах зростання інфляції знайти найбільш оптимальний спосіб надавати якісні послуги інтернет- і голосового зв'язку.

"Вивчивши досвід роботи на ринку, потреби абонентів і ринкову ситуацію компанія почала поетапний перехід на чотиритижневий розрахунковий період для абонентів передплаченої форми обслуговування", - підкреслили у lifecell.

У компанії відзначають, що зміна фінансового періоду для абонента буде означати незначне зростання вартості користування послуг - приблизно на 6 коп. на кожну 1 грн., що вдвічі нижче поточного рівня інфляції в Україні.

В цілому, за 12 місяців абонентам тарифних планів з 28-денною тарифікацією доведеться оплатити зв'язок 13 разів.


lifecell – входить до трійки найбільших українських операторів мобільного зв'язку. Раніше компанія Астеліт змінила бренд life:) на lifecell. Після ребрендингу компанія змінила свою юридичну назву на Лайфселл для зручності ідентифікації оператора.

Турецька компанія Turkcell викупила 44,9% акцій нідерландської Euroasia Telecommunications Holding, яка володіла Астелітом, у компанії System Capital Management Ріната Ахметова. Тепер Turkcell володіє 100% акцій української Лайфселл.


Нагадаємо, в січні-червні 2018 року lifecell отримав чистий збиток у розмірі 384,9 млн грн, що на 66% більше, ніж за аналогічний період 2017 роки (збиток 231,9 млн грн). При цьому дохід компанії за шість місяців зріс на 5,6% - до майже 2,5 млрд грн. Загальна кількість абонентів скоротилася на 17,9%.

Показати ще новини
Радіо NV
X