lifecell запустив нові послуги для бізнесу

19 липня 2018, 15:22

Один з найбільших мобільних операторів - lifecell запустив нові послуги для корпоративних клієнтів Хмарне сховище для бізнесу - для роботи з файлами, і Безпека даних в хмарі - для резервного копіювання даних з пристроїв з дата-центрами у Франкфурті (Німеччина).

Про це повідомила прес-служба оператора, передає Інтерфакс-Україна.

"Хмарне сховище для бізнесу - це сервіс, який гарантує безпечний доступ до файлів з мобільних пристроїв і робочих комп'ютерів. Користувачі можуть завантажувати і синхронізувати файли для індивідуального або спільного використання, надавати загальний доступ з правом перегляду або редагування файлів", - зазначив оператор.

Відео дня

Крім того, наголошується, що сервіс також має широкий перелік адміністративних функцій і налаштувань, такі як дизайн інтерфейсу, дозволені типи файлів, термін зберігання та інше. Вся інформація доступна в будь-який час з будь-якої точки світу.

Також послуга гарантує відновлення важливої ​​інформації при пошкодженні або втраті пристрою або під час хакерської атаки. Дані з фізичних і віртуальних серверів, ПК, смартфонів, веб-сайтів копіюються у хмару і шифруються алгоритмами AES 128/192/256. Додатково функція Active Protection захищає від програм-вимагачів, таких як Petya, WannaCry, Osiris.

Вартість для послуги Безпека даних в хмарі складає: 1 ГБ резервного копіювання 5,68 грн/мес., резервне копіювання веб-сайту 83,52 грн/мес., аварійне відновлення (сховище) 11,69 грн/мес. за 1 ГБ, аварійне відновлення (віртуальна машина - за годину роботи одного обчислювального поінта) - 1,67 грн; IP адреса для віртуальної машини - 170 грн/міс.

Протягом одного місяця корпоративні клієнти lifecell можуть безкоштовно тестувати послуги без обмеження функціонала.

Нагадаємо, що 12 червня, lifecell спільно з сервісом аналітики дзвінків Ringostat запустив послугу інтелектуальної обробки дзвінків для корпоративних клієнтів в рамках сервісу Єдина мережа FMC.


lifecell (Лайфселл) – входить до трійки найбільших українських операторів мобільного зв'язку. Раніше компанія Астеліт змінила бренд life:) на lifecell. Після ребрендингу компанія змінила свою юридичну назву на Лайфселл для зручності ідентифікації оператора.

Турецька компанія Turkcell викупила 44,9% акцій нідерландської Euroasia Telecommunications Holding, яка володіла Астелітом, у компанії System Capital Management Ріната Ахметова. Тепер Turkcell володіє 100% акцій української Лайфселл.

У 2017 році lifecell отримав 503,6 млн грн чистого збитку порівняно з 928,3 млн грн чистого прибутку в 2016 році.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X