lifecell задумався про придбання одного з найбільших українських інтернет-провайдерів – ЗМІ

9 листопада 2017, 10:35
Один з найбільших мобільних операторів України – lifecell зацікавився найбільшим в країні провайдером кабельного телебачення та третім за розміром інтернет-провайдером – Воля

Про це повідомили три незалежних один від одного співрозмовника на телеком-ринку, пише liga.net.


lifecell (Лайфселл) - входить до трійки найбільших українських операторів стільникового зв'язку. Раніше Астеліт змінив бренд life:) на lifecell. Після ребрендингу компанія змінила свою юридичну назву на Лайфселл для зручності ідентифікації оператора.

Відео дня

Компанія Turkcell (Туреччина) викупила 44,9% акцій Euroasia Telecommunications Holding (Нідерланди), яка володіла оператором мобільного зв'язку Астеліт (бренд lifecell), у компанії System Capital Management Ріната Ахметова.


Як повідомляє одне з джерел в lifecell, близьке до переговорів, в Волю зараз приходять запити від турків. "Вони цікавляться, наприклад, скільки оптоволоконних і кабельних мереж є в розпорядженні. Напевно, з прицілом на те, що наземні мережі можуть знадобитися для розвитку майбутніх технологій - 4G, 5G", - зазначає співрозмовник.

Одне з джерел стверджує, що вже були проведені презентаційні зустрічі між представниками менеджменту Волі і lifecell. У самих компаніях поки вважають за краще мовчати. "Не можу коментувати... Воля, звичайно, завжди цікава для інвесторів", - повідомив представник прес-служби Воля.

Відзначимо, що найбільший акціонер Providence Equity Partners вирішив вийти зі складу акціонерів Волі до кінця року. Фонд давно збирався це зробити, так як інвестував в українську компанію ще у 2007 році. Тоді було оголошено, що сума вкладень складе $200-300 млн. Іншим фондам, які володіють меншими частками в компанії, за інформацією співрозмовників видання, Воля теж вже не цікава.


Компанія Воля обслуговує близько 2 млн абонентів кабельного ТБ і інтернету в 34 містах України. У тому числі інтернет-доступом користуються 670 тис. (компанія входить в ТОП-3 українських інтернет-провайдерів). Основні акціонери - фонди Providence Equity Partners (34,9%), Sigma Bleyzer (15,3%), ЄБРР (11,7%). За останні кілька років компанія, за її заявами, інвестувала 700 млн грн в модернізацію мережі, 500 млн грн - в контент, 200 млн грн - до абонентського обладнання.


Нагадаємо, що в серпні lifecell анонсував плани з покупки ряду українських операторів зв'язку.

Показати ще новини
Радіо NV
X