lifecell пригрозив блокуванням дзвінків на номери 0-800

4 січня 2018, 20:18

Оператор стаціонарного зв'язку Укртелеком 3 січня отримав письмове попередження від оператора lifecell щодо можливого відключення або обмеження дзвінків на номери 0‑800.

Про це заявили в прес-службі Укртелекому.

"Блокування дзвінків, всупереч рекомендаціям державного регулятора, чим погрожує lifecell, може перешкодити абонентам здійснювати дзвінки на різні інформаційно-сервісні лінії 0-800, серед яких можуть бути номери банків, страхових компаній тощо. Це може створити перешкоди як приватним, так і бізнес-абонентам обох компаній", - йдеться в повідомленні.

Відео дня

В Укртелекомі зазначають: якщо абоненти відчують такі проблеми, "рекомендуємо їм використовувати телефони не lifecell, а інших операторів".

При цьому оператор обіцяє забезпечувати "безперебійне проходження всіх типів дзвінків на мережу lifecell".

Укртелеком допустив припинення дзвінків на номери lifecell

Нагадаємо, що протягом останнього кварталу 2017 року сторони конфлікту обговорювали комерційні умови співробітництва. До переговорів залучився державний регулятор – Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації (НКРЗІ). Оператори отримали рекомендації регулятора щодо недопущення блокування трафіку в період переговорного процесу.

Ще в серпні 2016 року регулятор вирішив знизити ставку інтерконекту між мережами з 23 коп./хвилина до 15 коп./хвилина. За підрахунками регулятора собівартість інтерконекту становить близько 5-7 коп. за хвилину.

Раніше повідомлялося, що мобільні оператори Vodafone та lifecell судяться з Укртелекомом через зниження їм ставки зворотного інтерконекту.

Показати ще новини
Радіо НВ
X