Лідер російського автопрому вирішив перевести персонал на чотириденний робочий тиждень

9 грудня 2015, 15:03
Голова профспілки заводу АвтоВАЗ Сергій Зайцев заявив у середу, 9 грудня, що на засіданні профкому було прийнято рішення про переведення персоналу підприємства на чотириденний робочий тиждень


Рішення ухвалене в зв'язку з падінням продажів на ринку автомобілів в РФ.

Скорочений робочий тиждень буде введено з 15 лютого 2016 року і він буде діяти, як мінімум, шість місяців. Через півроку профспілка в залежності від ситуації на ринку продажів автомобілів може продовжити чотириденку на такий же термін.

Відео дня

У той же час, працівникам заводу гарантується робоче місце, масові скорочення на підприємстві в цей період будуть заборонені, - передає РИА Новости.

"Так як в цей період, протягом півроку, не можна проводити масових скорочень. Для нас, як для профспілки, це дуже важливо", - заявив Зайцев.

Також працівникам зменшать зарплату на 20% після введення скороченого робочого тижня.

Нагадаємо, АвтоВАЗ втратив 40000 рублів на кожному випущеному автомобілі в 2015-му році.

9 місяців поточного року принесли АвтоВАЗу збиток від основної діяльності в розмірі 14,5 млрд. рублів (примірно $209,5 млн). За цей же час з конвеєра підприємства зійшло 368 000 автомобілів Lada, Renault, Nissan і Datsun. Таким чином, на кожному автомобілі автогігант втрачав по 39,4 тисяч рублів (примірно $570).

Показати ще новини
Радіо NV
X