Лещенко описав найпростіший рецепт привести в Україну IKEA

22 січня 2016, 16:31
Для заходу в Україну компаній зі світовим ім'ям необхідно зробити так, щоб в країні не було за що дати хабар, і створити прецеденти покарання. Таку думку висловив народний депутат від фракції Блок Петра Порошенка Сергій Лещенко у колонці в журналі Новое Время. За його словами, це найпростіший спосіб

Він зазначив, що цим шляхом пішла Італія в 1990-х роках, коли після багатьох років зрощування політики і кланів почалося розслідування Mani pulite, відоме в Україні під назвою Чисті руки. Слідчі не відступили, відчуваючи підтримку суспільства, і перемогли. Ім'я міланського прокурора Антоніо ді П'єтро потрапило в підручники історії.

Відео дня

Як пише Лещенко, корупція в Україні є феноменом, який можна писати дисертації.

"Днями я спілкувався з французькими дипломатами, який розповів, як один з народних депутатів завдав шкоди французькому банку на $100 млн і не тільки не поніс покарання, а навіть очолив групу дружби між Верховною Радою і Національними зборами", - розповів політик.

Лещенко підкреслив, що французька мережа будівельних супермаркетів Леруа Мерлен багато років бореться за те, щоб українські органи помітили монополізацію ринку мережею Епіцентр-К.

"Алкогольний холдинг Marie Brizard Wine & Spirits вже не один місяць рейдерить один з депутатів Народного фронту, і французькі дипломати змушені ходити на засідання суду, щоб своєю присутністю стримувати суддів від корупції", - додає Лещенко.

Він підкреслює, що це триває десятиліття, і тому в 1990-х про вихід з України оголосила Моторола і тому в Україні досі немає шведської мережі IKEA.

Повний текст авторської колонки Сергія Лещенка читайте в новому номері журналу Новое Время - НВ №2 від 22 січня.

Показати ще новини
Радіо NV
X