Леруа Мерлен відкрив в Україні гіпермаркет на місці свого конкурента

7 вересня 2017, 16:07
Мережа будівельних гіпермаркетів Леруа Мерлен Україна (входить до французької Leroy Merlin) 7 вересня відкрила новий гіпермаркет на Кільцевій дорозі в Києві

Про це повідомила прес-служба компанії, передає агентство Інтерфакс-Україна .

Відзначимо, що раніше на місці нового магазину Леруа Мерлен діяв магазин мережі Prakriker, який раніше прийняв рішення про повний відхід з України.

Відео дня

"Загальний період підготовки даного об'єкта до відкриття склав сім місяців... На торговій площі в 8,2 тис. кв. м представлено понад 35 тис. найменувань товарів в 14 торгових відділах", - сказано в повідомленні.

Інфраструктура гіпермаркету також включає кафе з зоною відпочинку та автостоянку на 250 паркувальних місць.

Крім того, генеральний директор Леруа Мерлен Україна Седрік Броссе заявив, що Леруа Мерлен Україна планує подальший розвиток мережі в Україні.

Нагадаємо, що Антимонопольний комітет України в серпні 2017 року надав дозвіл Леруа Мерлен Україна орендувати активи компанії Житлово-будівельна компанія (ЖБК) Мрія (Київ) у вигляді цілісного майнового комплексу.

Раніше повідомлялося, що Антимонопольний комітет України дозволив компанії Ашан Рітейл Україна (входить до складу французької Auchan Group) придбати дистриб'ютора мережі гіпермаркетів Караван.


Leroy Merlin є міжнародною мережею магазинів, що спеціалізуються на торгівлі товарами для будівництва, ремонту та облаштування житла.

Leroy Merlin входить до міжнародної холдингової групи Adeo, яка об'єднує 27 автономних компаній в 12 країнах Азії, Європи і Південної Америки.

75,2% Leroy Merlin належали Асоціації сім'ї Мюльє (Франція) 9,3% - Жерару Мюльє через його особистий холдинг Ausspar, 15,5% - співробітникам компанії через спеціальний фонд. Асоціація сім'ї Мюльє є власником Auchan Group (Ашан).

Леруа Мерлен Україна зареєстрований у 2008 році. Станом на 7 вересня 2017 року компанія володіє чотирма магазинами мережі Leroy Merlin у Києві. Власником 100% частки в Леруа Мерлен Україна виступає Гроупе Адео (Франція).

Показати ще новини
Радіо NV
X