Пандемія допомогла. Lenovo відзвітувала про рекордну виручку в $14,5 млрд

4 листопада 2020, 18:40

У Lenovo очікують, що зростання ринку ПК перевищить прогнози і наблизиться до 300 млн пристроїв за підсумками 2020 року.

Компанія Lenovo Group відзвітувала про рекордну виручку в $14,5 млрд за підсумками другого кварталу. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року показник виріс на 7% говориться в повідомленні компанії.

Відео дня

Дохід компанії до оподаткування склав $470 млн, що на 52% більше в порівнянні з аналогічним кварталом минулого року. Чистий прибуток також виріс на 53% в річному численні до рекордних $310 млн. Базовий прибуток на акцію за другий квартал склала $ 2,59 центів (20,08 цента HK $).

"Всі наші основні види бізнесу показали річний приріст, а виручка від розробки програмного забезпечення і надання сервісних послуг зросла і досягла нового рекорду. Оскільки світ продовжує пристосовуватися до" новою нормою ", ми впевнені в довгостроковому потенціалі зростання як напрямки пристроїв, так і хмарної інфраструктури ", - заявили в компанії.

Також в компанії заявили про впевнений розвиток всіх напрямків бізнес-групи:

Про рекордну виручку відзвітувала група PC and Smart Devices (PCSD) - $ 11,5 млрд, що на 8% більше аналогічного періоду минулого року. Група знаходиться в підрозділі Intelligent Devices Group (IDG), яке займається виробництвом ПК, ноутбуків, планшетів, VR-технологіями і іншим.

Про квартальний збільшенні виручки на 39% відзвітувало і підрозділ Mobile Business Group (MBG). Воно займається мобільними технологіями, 5G, смартфонами і тд.

Виручка підрозділу Data Center Group (DCG) збільшилася на 11% в річному зіставленні і досягла $ 1,48 млрд.Подразделеніе займається хмарними послугами, послугами зберігання даних, програмним забезпеченням, інтернетом речей, "розумної" інфраструктурою і т.д.

У компанії очікують, що загальний ринок ПК виросте за межі поточних прогнозів і наблизиться до 300 млн пристроїв в 2020 календарному році. Це приблизно на 25 млн більше минулорічного обсягу ринку.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X