Lenovo купила бізнес у великої японської корпорації

2 листопада 2017, 14:47
Китайська компанія Lenovo Group Ltd. оголосила про покупку бізнесу з виробництва персональних комп'ютерів у японській Fujitsu Ltd

Про це повідомляється у прес-релізі Lenovo, передає Інтерфакс-Україна.

У компанії заявив, що покупка бізнесу з виробництва персональних комп'ютерів у Fujitsu Ltd. обійшлася у 17,8 млрд ієн або $157 млн.

Відео дня

Експерти відзначають, що ця угода є свідченням впевненості компанії у зростанні ринку ПК, на якому вона недавно поступилася лідерством американської HP Inc.

Відзначимо, що у минулому кварталі Lenovo збільшила поставки комп'ютерів на 17%. Акції Lenovo на торгах у Гонконгу подорожчали на 2,2%.


Lenovo Group Limited - китайська компанія, що випускає персональні комп'ютери та іншу електроніку. Є одним із найбільших виробників персональних комп'ютерів у світі з часткою на ринку більше 20%, а також займає п'яте місце з виробництва мобільних телефонів.


Fujitsu Limited - велика японська корпорація, виробник електроніки і ІТ-компанія. Працює на глобальному рівні, має дочірні підрозділи в усьому світі.

Станом на травень 2017 року структура бізнесу Fujitsu включає три основних підрозділи: Technology Solutions, Ubiquitous Solutions, Device Solutions, підрозділ Інтернету речей.

За 12-місячний звітний період, закритий 31 березня 2017 року, чистий прибуток Fujitsu склав 88,4 млрд ієн ($774,6 млн) проти 86,7 млрд ієн прибутку роком раніше.

Показати ще новини
Радіо НВ
X