Україна може отримати тестові поїзди для Kyiv City Express до кінця літа — заступник голови ОП

8 липня 2021, 11:42

У серпні Україна може отримати кілька поїздів для тестування роботи проекту Kyiv City Express.

Україна може отримати тестові поїзди для проєкту Kyiv City Express (міської електрички Києва) вже в серпні цього року. Про це на форумі Україна 30 заявив заступник голови Офісу президента, координатор програми Велике будівництво Кирило Тимошенко, передає Інтерфакс-Україна.

Відео дня

«Перший проєкт буде Kyiv City Express. Він уже працює. Зараз ми запускаємо, дивимося в тестовому режимі. На випробування ми отримаємо кілька поїздів. Сподіваюся, що це буде вже в серпні цього року. І, відповідно, почнемо працювати також в цьому році», - заявив Тимошенко.

Також він додав, що рухомий склад приміських поїздів в Україні практично ніколи не оновлювався, за винятком кількох реконструкцій.

«Зараз ми співпрацюємо з декількома відомими світовими компаніями, конкретно займаються проєктами City Express, і запускаємо в Києві, Харкові та Дніпрі. Це три найбільші агломерації навколо цих міст», - додав заступник голови ОП.

У липні минулого року повідомлялося, що Укрзалізниця може почати закупівлі електричок і дизель-поїздів у Швейцарії. Тоді ж повідомлялося, що поїзди швейцарської Stadler також можуть бути залучені для реалізації проєкту Kyiv City Express.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X