Польща, Німеччина, Чехія та інші. В яких країнах і за скільки українці купують нерухомість — огляд NV

Дедалі більше українців хочуть купити житло в країнах ЄС (Фото:NV)
Кожен восьмий українець залишається за кордоном через російську агресію. Заможніші купують житло у країнах ЄС. Скільки коштує квартира у Варшаві, Берліні, Празі та Братиславі, Бухаресті чи Лондоні
Мільйони українців оселились у країнах ЄС після російського вторгнення. На 31 січня кількість біженців, які набули статусу захисту, становить 4,9 млн людей, повідомило Управління Верховного комісара ООН у справах біженців (УВКБ ООН). Найбільше наших співвітчизників — у Польщі, Німеччині та Чехії.
Половина українців, які виїхали з країни після повномасштабного російського вторгнення, не планують повертатися до завершення війни, йдеться в результатах опитування соціологічної групи Рейтинг. А кожен десятий планує залишитись в ЄС. За рік після початку повномасштабного вторгнення біженці соціалізувались — знайшли роботу, вчать мову, відправили дітей у місцеві школі та у дитячі садки.
Українці, що вирішили переїхати, все частіше купують житло в ЄС. Скільки воно коштує та скільки квартир треба продати у Києві, щоб вистачило на апартаменти у Варшаві, Берліні, Празі, Братиславі чи Софії?
Найдешевше житло — у Румунії та Болгарії, Словаччина, Чехія та Польща дивують високими цінами. А от Великобританія — країна для дуже забезпечених українців.
Польща