Кувейт пообіцяв низькі ціни на нафту

0 коментувати
На ціни впливає дисбаланс попиту і пропозиції

На ціни впливає дисбаланс попиту і пропозиції

Представник Кувейту в ОПЕК Наваль аль-Фузайа впевнений у збереженні низьких цін на нафту до кінця 2016 року, передає РБК з посиланням на The Wall Street Journal

Зокрема, цьому сприятиме дисбаланс попиту і пропозиції на ринку нафти. Очікується, що до 2020 року ціни продовжать коливатися в діапазоні $40-60.

Представник Кувейту вважає, що швидше за все у першому півріччі середня ціна виявиться нижчою $30, проте вже в другій половині року перевищить цю позначку. Причиною збереження низьких цін він назвав перевиробництво і низькі темпи зростання попиту, в результаті чого пропозиція на світовому нафтовому ринку стабільно перевищує попит.

"Приріст світового попиту на нафту складе, як очікується, близько 1,2 млн барелів на добу, що менше, ніж у минулому році", - зазначив аль-Фузайа.

Він особливо підкреслив, що в розвинених країнах накопичені великі запаси нафти, і це також чинитиме тиск на рівень цін, так що перша половина року буде для виробників складною.

Узгодження дійсно ефективних заходів по "стабілізації ситуації" на ринку, на думку аль-Фузайа, неможливе без спільних дій ОПЕК і країн, які не входять в картель. Останні ж, готові до співпраці лише на словах.

Таким чином, проводити надзвичайні засідання ОПЕК з питання низьких цін на нафту безглуздо, резюмував він.

Раніше генсек ОПЕК Абдалла Салем Ель-Бадрі назвав основну умову для відновлення зростання цін на нафту.

За словами генсека, підвищення ціни на нафту пов'язане з вирішенням проблеми надлишку світових запасів газу у сховищах. Як тільки надлишок пропозиції буде подоланий, ціни можуть почати зростати, резюмував Ель-Бадрі.

Зараз же, нафтова промисловість намагається пристосуватися до поточних ринкових умов на фоні того, що рівень світових запасів нафти перевищили середні п'ятирічні значення.

Журнал Новое Время №38

Тема номера – Спецназ Кремля. Російське ГРУ перетворилося в монстра з багатомільярдним бюджетом, який смішить світ безглуздою поведінкою своїх «шпигунів».

Читати журнал онлайн
Ukraine-2020

Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Компанії/Ринки ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: