Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Курс Bitcoin злетів після перемоги Трампа

9 листопада 2016, 14:51
541
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Зростання курсу кріптовалюти спровокували американські інвестори

Курс електронної валюти біткойн росте в середу після перемоги республіканця Дональда Трампа на президентських виборах в США, передає Інтерфакс-Україна

Як повідомляє провайдер даних по ринку криптовалют CoinMarketCap.com, вартість биткойна підскочила в ході торгів на 4,1% - до $733,61.

Основний обсяг біткойнів в середу був куплений за долари США - це показує, що зростання курсу кріптовалюти спровокували американські інвестори, пише MarketWatch.

Тим часом, перевірка Американської податкової служби (Internal Revenue Service-IRS), проведена ревізором міністерства фінансів США, показала, що IRS робить недостатньо для відстеження використання віртуальних валют.

Відзначається, що в повідомленні ревізора, опублікованому у вівторок, відзначається відсутність сигналів координації між різними підрозділами IRS в плані контролю обігу криптовалют, включаючи біткойн.

Як і у випадку з готівкою, анонімність угод з віртуальними валютами може допомогти людям, що намагаються ухилитися від сплати податків, йдеться в повідомленні.

На даний момент найбільш популярною кріптовалютою у світі є біткойн - вартість усіх біткойнів у світовому обігу оцінюється в $11,3 млрд, свідчать дані CoinDesk.

Головне

Україна/Події

1 грудня, 14:45

article_img
В Укрзалізниці відреагували на поломку експреса до Борисполя

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Щодня ввечері вам буде приходити добірка кращих матеріалів за день

Підписатися