Курченко відключили від радіо в Україні

23 жовтня 2017, 08:51
Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення не продовжила термін дії ліцензій, а також звернулася до суду про анулювання ліцензій ряду радіостанцій, що входять в медіа-холдинг UMH олігарха-втікача Сергія Курченко

Про це заявив член Нацради Сергій Костинский на своїй Facebook-сторінці.

"Підставою для цих рішень стали невчасно подані документи або в цілому непрозора структура власності. [...] Ці рішення є безпрецедентними, але розпочата практика буде застосовуватися до всіх ліцензіатів, які невчасно подали документи або надали некоректні дані щодо кінцевих бенефіціарів та, загалом, структури медіавласності", - пише він.

Відео дня

На сьогоднішній день відключено мовлення радіостанцій UMH: радіо Ретро ФМ у Вінниці, Ковелі, Луцьку, Житомирі, Ужгороді, Хусті, Івано-Франківську, Яремчі, Бориславі, Львові, Рівному, Тернополі, Кам'янці-Подільському, Хмельницькому, Новодністровську, Чернівцях.

Мовлення Авторадіо припинено у Вінниці, Дніпрі, Донецьку, Луганську, Львові, Миколаєві Полтаві, Шостці, Харкові, Умані, Нікополі, Херсоні та Житомирі.

Радіо Next тепер не віщає в містах Вінниця, Дніпро, Павлоград і Маріуполь, а радіостанція NRJ - в Запоріжжі.

Нагадаємо, що у 2016 році Міжнародний арбітражний суд Нью-Йорка остаточно заборонив холдингу UMH використовувати бренд Forbes.


UMH group (United Media Holding group) - медіакомпанія, що займається виробництвом контенту для всіх видів медіа, таких як: преса, радіо, інтернет, телебачення. У сферу діяльності компанії входять роздрібна торгівля і поліграфія. Керуюча компанія - Український Медіа Холдинг.

Показати ще новини
Радіо NV
X