Курченко налагодив постачання сировини та вивезення готової продукції з окупованого Донбасу

24 травня 2017, 14:03
Південно-осетинська компанія ЗАТ Внешторгсевис, яку ЗМІ пов'язують зі збіглим українським олігархом Сергієм Курченко, з квітня цього року поставила на адресу металургійних підприємств на окупованих територіях Донецької та Луганської областей близько 140 тис. тонн залізної руди на загальну суму близько $18 млн

Про це свідчать дані Федеральної митної служби, які є в розпорядженні liga.net.

"Крім поставок сировини для підприємств ГМК, ЗАТ Внешторгсевис почала вивозити в Росію готову продукцію металургійних підприємств: прутки гарячекатані, прокат, двотаври, кутики, фасонні та спеціальні профілі з заліза і так далі", - пише видання.

Відео дня

Всього через непідконтрольну українській владі кордон з Росією з квітня Внешторгсервис вивезла продукції вартістю понад $8 млн.

Також південно-осетинська компанія вивозить в РФ антрацит, видобутий на шахтах ОРДЛО.

Внешторгсервис - компанія, через яку здійснюється зовнішнє управління поряд металургійних і вугільних підприємств на окупованих територіях Донбасу, які відмовилися працювати поза межами української юрисдикції.

Серед цих підприємств - Донецьксталь, Єнакіївський і Макіївський металургійні заводи, Єнакіївський коксохімпром, Ясинівський коксохімічний завод, Макіївкокс, Харцизький трубний завод, Свердловантрацит, Ровенькиантрацит, Комсомольське рудоуправління та інші.

В управління Внешторгсервиса не потрапили Алчевський металургійний комбінат, Алчевський коксохім, що належать російським власникам.

даними

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X