Курченко без радіо, новий план монетизації субсидій та інші головні ділові новини дня

23 жовтня 2017, 20:30
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
ТОП головних новин українського бізнесу за 23 жовтня від НВ Бізнес

1 У Мінфіні запропонували проводити монетизацію субсидій в три етапи

Міністерство фінансів України розробило план монетизації субсидій, який буде складатися з трьох етапів.

Відео дня

Так, перший етап буде включати монетизацію розрахунків по субсидіях на рівні підприємств - постачальників послуг. На другому етапі - підготовка системи до проведення монетизації субсидій на рівні домогосподарств (створення необхідної інфраструктури, створення єдиного реєстру та бази даних субсідіантов і їх верифікація і т.п.). На третьому етапі - монетизація субсидій на рівні домогосподарств.

Відзначимо, що метою цих змін є перехід на прозорі та своєчасні розрахунки "живими" грошима по субсидіях між державою і постачальниками послуг.

2 Курченко залишили без радіо в Україні

Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення не продовжила термін дії ліцензій, а також звернулася до суду з позовом про анулювання ліцензій ряду радіостанцій, що входять в медіа-холдинг UMH олігарха Сергія Курченко.

Таким чином, відключено мовлення радіо Ретро ФМ у Вінниці, Ковелі, Луцьку, Житомирі, Ужгороді, Хусті, Івано-Франківську, Яремчі, Бориславі, Львові, Рівному, Тернополі, Кам'янці-Подільському, Хмельницькому, Новодністровську, Чернівцях.

Мовлення Авторадіо припинено у Вінниці, Дніпрі, Донецьку, Луганську, Львові, Миколаєві Полтаві, Шостці, Харкові, Умані, Нікополі, Херсоні та Житомирі.

Крім того, радіо Next тепер не віщає в містах Вінниця, Дніпро, Павлоград і Маріуполь, а радіостанція NRJ - в Запоріжжі.

3 У Гройсмана назвали умови повернення до закупівель газу у Росії

Україна може повернутися до закупівель газу у Газпрому при переводі Європою закупівлі російського газу на кордон з РФ.

У Кабміні вважають, що закуповувати природний газ безпосередньо у Газпрому в існуючому форматі відносин дуже ризиковано і безвідповідально, проте перехід Європою закупівлі російського газу на кордон з РФ може змінити ситуацію.

4 Україна закупить 11 партій ядерного палива з Росії

Національна атомна енергогенеруюча компанія (НАЕК) Енергоатом закупить 17 партій свіжого ядерного палива для своїх енергоблоків.

Таким, чином компанія планує закупити 11 партій палива з РФ (дев'ять партій для реакторів ВВЕР-1000 і дві партії - для ВВЕР -440). З 11 вже отримано п'ять партій російського палива.

Крім того, в поточному році планується закупка шести партій ядерного палива виробництва компанії Westinghouse, з цієї кількості поставлено вже п'ять партій.

5 Білорусь відмовилася від української свинини

Білорусь ввела тимчасові обмеження на імпорт свинини з Одеської, Луганської, Вінницької та Рівненської областей у зв'язку зі спалахами на цих територіях гострого вірусного захворювання тварин - африканської чуми свиней.

Так, заборона поширюється на імпорт живих свиней, зоопаркових та циркових тварин сприйнятливих видів, свинини і продуктів її переробки.

Такими були головні ділові новини початку нового робочого тижня.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X