Культовий виробник джинсів повертається на відкритий ринок інвестицій

11 березня 2019, 18:32

Levi Strauss розраховує залучити $587 млн в ході IPO

Американський виробник джинсового одягу Levi Strauss & Co., який планує повернутися на відкритий ринок вперше з 1985 року, розраховує залучити до $ 587,2 млн у рамках IPO, повідомляє Інтерфакс .

Відео дня

Levi Strauss має намір розмістити 36,7 млн акцій за ціною від $14 до $16 за папір.

При розміщенні акцій по верхній межі цього діапазону компанія буде оцінена приблизно в $6,17 млрд. Умови розміщення також передбачають можливість покупки андеррайтерами додатково 5,5 млн акцій Levi Strauss, що збільшить загальну суму розміщення до $675 млн.

Провідними організаторами IPO виступають JPMorgan Chase і Goldman Sachs. Акції компанії будуть розміщені на Нью-йоркській фондовій біржі з тікером LEVI.

Компанія планує IPO в складний період для рітейлерів, що займаються продажем одягу, на тлі зростання конкуренції з боку онлайн-магазинів, а також швидкої зміни споживчих переваг, які чинять тиск на багатьох відомих брендів. Зокрема, компанія має намір створити універсальний канал продажів за рахунок поєднання традиційних та онлайн-операцій.

За підсумками фінансового року, що завершився 25 листопада 2018 року, виручка Levi Strauss склала $5,6 млрд, збільшившись на 14% в порівнянні з попереднім роком. Чистий прибуток підвищився незначно - до $283,1 млн проти $281,4 млн роком раніше.

Levi Strauss, заснована в Каліфорнії в 1853 році, активно розвиває бізнес за межами США. Компанія отримує близько 29% виручки за рахунок європейських операцій і 16% - за рахунок азіатських. Компанія вперше вийшла на відкритий ринок в 1971 році, проте в 1985 році знову стала приватною.

Раніше повідомлялося, що мережа магазинів одягу Monton прекращаетработу в Україні.

Показати ще новини
Радіо NV
X