Кубів запропонував Раді швидше обнулити мито на імпорт добрив

12 березня 2018, 14:11

Перший віце-прем'єр-міністр - міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів пропонує Верховній Раді розпочати розгляд  законопроекту про запровадження нульової митної ставки під час ввезення мінеральних добрив.

Про це він повідомив на погоджувальній раді керівників фракцій, груп і комітетів Верховної Ради, передає агентство Інтерфакс-Україна.

"Основною метою законопроекту є введення нульової ставки митного регулювання ввезення в Україну з інших країн мінеральних добрив, що дозволить регулювати питання захисту сільськогосподарського виробництва від сезонного коливання цін. Ухвалення законопроекту забезпечить насичення ринку мінеральними добривами, сприятиме підвищенню родючості, підняттю промисловості українського товаровиробника, стабілізації цінової ситуації на ринку мінеральних добрив...", - зазначив він.

Відео дня

Раніше депутати від БПП Федір Негой, Микола Кучер, Микола Люшняк і Андрій Кот запропонували парламенту обнулити мито на ввезення мінеральних добрив. Відповідний законопроект №6422 зареєстровано у Верховній Раді 28 квiтня 2017 року.

Документ, зокрема, передбачає обнулення мита на добрива на основі сечовини, калійні та інші види добрив.

Також зазначимо, що стосовно аміачної селітри з Росії діють антидемпінгові заходи, перегляд яких планується здійснити найближчим часом.

Показати ще новини
Радіо НВ
X