Кубів спантеличений різким подорожчанням автомобільного газу

23 серпня 2017, 16:53
Глава Міністерства економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів доручив Міненергетики, Госрегуляторной службі, Державній фіскальної службі і Антимонопольному комітету вивчити причини подорожчання зрідженого газу

Про це він написав на своїй сторінці в Facebook .

Кубів зазначив, що протягом останніх декількох тижнів в Україні подорожчав скраплений газ. Українські виробники зрідженого газу - Укргазвидобування, Укрнафта і приватні компанії - покривають не більше 20% всього ринку. Решта Україна імпортує з Росії, Білорусі, Казахстану та інших країн. "Обмеження з боку РФ призвели до зменшення імпорту зрідженого газу в Україну і, на жаль, до його дефіциту", - повідомляється на сторінці МЕРТ в Facebook.

Відео дня

При цьому в МЕРТ не виключають можливих порушень законодавства про захист економічної конкуренції. У зв'язку з цим відомства повинні проаналізувати ситуацію на ринку скрапленого газу і найближчим часом подати пропозиції щодо розв'язання цієї проблеми.

Раніше повідомлялося про те, що в найближчі святкові та вихідні дні роздрібна вартість скрапленого газу в Україні може досягти рівня 17-18 грн/л.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X