Кубів: Літаки середнього класу Антонов можуть використовуватися в Канаді

21 жовтня 2018, 22:46

Перший віце-прем’єр-міністр України Степан Кубів після зустрічі з міністром міжнародної торговельної диверсифікації Канади Джимом Карром повідомив, що Україна шукає взаємовигідні варіанти побудови різноманітного спільного виробництва із Канадою, передає Укрінформ.

За його словами, важливою темою розмови була оцінка перспективної діяльності нашої промисловості, енергетики, машинобудування, літакобудування, ІТ технологій щодо формування спільної продукції для модернізації, включаючи військово-промислову сферу.

Відео дня

Він зазначив, що хороший потенціал має співпраця у літакобудуванні із ДП Антонов.

“Літаки середнього класу Антонов можуть спокійно використовуватися в Канаді, але повинні десь обслуговуватися. Станції навчання та обслуговування - це спільний проект, який ми можемо робити тут”, - пояснив перший віце-прем’єр-міністр України.

Кубів додав, що до деяких проектів, наприклад авіоніки, можуть залучатися й інші країни.

“Говорячи про залучення інших країн, ми згадували про високотехнологічні індивідуальні підходи не лише по космосу, але й по супутниках, використовуючи, приміром, Ізраїль, з яким ми теж маємо угоду про вільну торгівлю”, - наголосив він.

Також під час зустрічі обговорили використання транзитного потенціалу України. Зокрема, оцінювали Україну як транзитний хаб для формування товарної групи спільного виробництва в країни Азії та Африки.

У Канаді літак здійснив екстрену посадку через тріщину на лобовому склі

Показати ще новини
Радіо NV
X