КСУ оголосив перерву в справі щодо тлумачення земельних норм Конституції

5 листопада 2020, 19:58

КСУ влаштував перерву в розгляді справи щодо тлумачення 13 і 14 статей Конституції про землю.

Конституційний суд України оголосив перерву в розгляді справи щодо офіційного тлумачення положень статей 13 і 14 Конституції щодо землі. Про це повідомляє пресслужба КСУ.

Відео дня

«У розгляді справи оголошено перерву у зв'язку з відсутністю кворуму», - йдеться в повідомленні.

У повідомленні КСУ підкреслюється, що 5 листопада суд розглядав лише справу про тлумачення окремих положень Конституції України, а не питання земельної реформи.

Розгляд справи про конституційність закону Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо умов обороту земель сільськогосподарського призначення КСУ відклав.

Нагадаємо, що 2 листопада Велика палата Конституційного суду України не винесла рішення за поданням щодо тлумачення норм Конституції про землю як основному національному багатстві.

Через те, що суд розглядав подання у закритому режимі, глава фракції Слуга народу Давид Арахамія 2 листопада приїхав в КСУ за роз'ясненнями . Пізніше в той же день він заявив журналістам, що Конституційний суд не планує найближчим часом розглядати подання народних депутатів про неконституційність закону про землю. Арахамія заявив, що розгляд КСУ стосується тлумачення кількох понять про землю.

Після цього суддя КСУ Сергій Сас опублікував проект рішення КСУ щодо депутатського подання про роз'яснення декількох статей 13 і 14 Конституції України, які стосуються землі. Як пише Дзеркало тижня, суд прийняв документ за основу і, ймовірно, він і стане рішенням у справі.

Пізніше в прес-службі КСУ заявили, що поки не приймали ніяких рішень про земельну реформу і продовжать розгляд справи.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X