КСУ розгляне звернення аграріїв і громадських організацій щодо земельної реформи

6 листопада 2020, 18:27

У зверненні йдеться про те, що земельна реформа має проводитися виключно у законний спосіб.

Конституційний суд України 6 листопада отримав звернення аграрних асоціацій, профспілок, політичних об'єднань і громадських організацій щодо земельної реформи. Про це повідомляє пресслужба суду.

Відео дня

Дане звернення зареєстровано в Секретаріаті Конституційного Суду України.

У документі йдеться про те, що земельна реформа має проводитися виключно на конституційних принципах і конституційним способом.

Нагадаємо, що конституційний суд України розглядає справу за конституційним поданням 48 народних депутатів України щодо відповідності Конституції України Закону Украіниі внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо умов обороту земель сільськогосподарського призначення від 31 березня 2020 № 552-их, окремих положень Земельного кодексу України зі змінами , внесеними зазначеним законом, і 53 народних депутатів України щодо відповідності Конституції України Закону Украіниі внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо умов обороту земель сільськогосподарського призначення від 31 березня 2020 № 552-их. Зазначені справи Постановою Палати КСУ об'єднані в одне конституційне провадження.

Раніше в прес-службі КСУ заявляли, що поки не приймали ніяких рішень про земельну реформу і продовжать розгляд справи .

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X