Авіакомпанії не отримають відстрочку за аеронавігаційне обслуговування

10 квітня 2020, 16:20

Європейський регулятор прийняв рішення про відстрочення платежів за аеронавігаційне обслуговування на 15 місяців.

Міжнародна авіаційна організація Євроконтроль не запропонувала українському аеронавігаційного провайдера Украерорух механізм покриття витрат, пов'язаних з відстрочкою платежів авіакомпаніям на 15 місяців, повідомляє прес-служба перевізника.

Відео дня

У прес-службі провайдера повідомили, що рішення про відстрочення авіаперевізникам платежів за лютий-травень 2020 року - до середини 2021 року. Євроконтроль прийняв 7 квітня. Для покриття витрат європейських провайдерів Євроконтроль приверне кредитні кошти.

Однак, Україна не була включена до переліку країн, аеронавігаційні провайдери яких отримають таке кредитне фінансування, попри те, що входить в організацію з 2004 року і сплачує членські внески.

«Національний провайдер України поки не має фінансових можливостей відстрочки оплати рахунків за аеронавігаційне обслуговування для авіакомпаній, адже ні механізму покриття таких витрат для підприємства не запропоновано», - відзначають в держпідприємстві.

У Украерорусі вважають, що підтримка ліквідності одних учасників авіаційного ринку за рахунок інших завадить повноцінному відновленню галузі.

Нагадаємо, що після фактичної зупинки регулярного пасажирського авіасполучення з 18 березня цього року, Украерорух пішов в простий . Підприємство пішло на такі заходи через «Нових економічних реалій» і для збереження здоров'я всіх співробітників.
Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X