Крим отримає українське мовлення

5 жовтня 2016, 18:18
827
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Крим отримає українське мовлення - фото

У Чонгарі виростуть вежі, які будуть транслювати україномовні радіопередачі на окупований РФ півострів

Медіа-регулятор виставив на продаж радіочастоти в низці регіонів України, частина з яких охопить північ окупованого півострову

Національна рада з питань телебачення та радіомовлення оголосила конкурс на 12 вільних радіочастот у п’яти областях країни. Відповідне рішення відомство ухвалило на сьогоднішньому засіданні.

Ліцензії передбачають обсяг мовлення 24 години на добу та охоплюють наступні населенні пункти: Орли Дніпропетровської області, Костянтинівка та Сартана Донецької області, Біла Церква Київської області, Київ, Коростів Сколівського району Львівської області, Славута Хмельницької області, Козелець Чернігівської області, а також чотири радіочастоти в Чонгарі Херсонської області.

Член Нацради Сергій Костинський повідомив, що в Чонгарі буде побудована 150-метрова вежа, яка дозволить охопити FM-мовленням чотирьох радіостанцій північ Автономної Республіки Крим. «Це перший крок… Буде побудована ще як мінімум одна вежа, і, таким чином, ми зможемо покрити не тільки великі міста, але й траси українським мовленням», – розповів він про наміри розвитку українського мовлення в Криму.

Читайте новий номер журналу НВ

Передплатіть журнал НВ та читайте новий номер вже зараз. Передплатники також отримують доступ до архівних номерів журналу НВ. Вартість передплати журналу на 3 місяці усього 59 грн.

Передплатити журнал

Вибір редакції

Компанії/Ринки

23 травня, 09:15

thumb img
До 2021 року ми хочемо вивести компанію на оборот в мільярд доларів. Інтерв'ю з СЕО GlobalLogic
Економіка

23 травня, 09:00

thumb img
Зима близько. Як Нафтогаз і Газпром готуються до загострення транзитного конфлікту
thumb img
Зміна стратегії. Мережа Фуршет закриє кожен п’ятий магазин

Стань автором

Якщо Ви хочете публікувати свої колонки на НВ Бізнес, напишіть листа на адресу:

kolonka@nv.ua