Крим отримає українське мовлення

5 жовтня 2016, 18:18
Медіа-регулятор виставив на продаж радіочастоти в низці регіонів України, частина з яких охопить північ окупованого півострову

Національна рада з питань телебачення та радіомовлення оголосила конкурс на 12 вільних радіочастот у п’яти областях країни. Відповідне рішення відомство ухвалило на сьогоднішньому засіданні.

Відео дня

Ліцензії передбачають обсяг мовлення 24 години на добу та охоплюють наступні населенні пункти: Орли Дніпропетровської області, Костянтинівка та Сартана Донецької області, Біла Церква Київської області, Київ, Коростів Сколівського району Львівської області, Славута Хмельницької області, Козелець Чернігівської області, а також чотири радіочастоти в Чонгарі Херсонської області.

Член Нацради Сергій Костинський повідомив, що в Чонгарі буде побудована 150-метрова вежа, яка дозволить охопити FM-мовленням чотирьох радіостанцій північ Автономної Республіки Крим. «Це перший крок… Буде побудована ще як мінімум одна вежа, і, таким чином, ми зможемо покрити не тільки великі міста, але й траси українським мовленням», – розповів він про наміри розвитку українського мовлення в Криму.

Показати ще новини
Радіо NV
X