На Закарпатті з’явиться новий аеропорт — Криклій

25 вересня 2020, 17:01
Новий аеропорт на Закарпатті планують побудувати на умовах державно-приватного партнерства.

Міністр інфраструктури Владислав Криклій під час поїздки на Закарпаття розповів про плани будівництва нового аеропорту в регіоні, передає пресслужба відомства.

«Ми плануємо побудувати новий аеропорт в Закарпатті. Урядом вже затверджений обсяг фінансування в розмірі 30 млн грн на передпроектні і проектні роботи по будівництву нового аеродрому, і зараз ми визначаємося з оптимальним місцем розташування аеропорту ", - заявив міністр.

Відео дня

За словами Криклія, реалізація проєкту планується в рамках державно-приватного партнерства: держава візьме на себе витрати з будівництва аеродрому, а приватний інвестор буде займатися будівництвом терміналу.

Міністр додав, що використання існуючого в регіоні аеропорту Ужгород дуже незручно для сучасних авіакомпаній, оскільки його робота залежить від Словаччини. Чинний аеропорт розташовано так, що його злітно-посадкова смуга впирається в кордон зі Словаччиною.

Роботу аеропорту Ужгород відновлять до моменту появи в регіоні сучасного аеродрому.

Днем раніше міністр Владислав Криклій підписав двосторонню угоду з Міністром транспорту та будівництва Словацької Республіки Андрієм Долежалом, яке дозволить повноцінно відновити роботу аеропорту Ужгород.

У травні 2020 року прем'єр-міністр Денис Шмигаль доручив Міністерству інфраструктури розглянути можливість будівництва аеропорту в Мукачеві. Витрати на проєкт оцінили від 3 млрд грн.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X