Кредитори пішли судом на "дочок" великого виробника молочних продуктів в Україні

9 жовтня 2018, 11:52

Синдикат банків Raiffeisen Bank International AG, UniCredit Bank Austria AG і Raiffeisen Bank звернулися до Господарського суду Києва з позовом до компанії Рось, яка є дочірнім підприємством групи Мілкіленд про стягнення застави за синдикованим кредитом від вересня-2012 року.

Про це йдеться у повідомленні Milkiland NV на Варшавській фондовій біржі, передає Інтерфакс-Україна.

Також наголошується, що компанія отримала 12 судових позовів аналогічного характеру від Raiffeisen Bank International AG щодо інших п'яти українських дочірніх компаній Milkiland Group, в тому числі Агролайт, Консалтингова фірма Прометей, Чернігівський молочний завод, Аромат і МалКа-транс. Дані позови були направлені до госпсудів Чернігівської, Дніпропетровської, Хмельницької та Сумської областей.

Відео дня

Загальний обсяг позовів і вимог на стягнення застави становить €69,4 млн в еквіваленті, відзначили в компанії.

Згідно з повідомленням Milkiland NV, група продовжує переговори з кредиторами щодо врегулювання заборгованості компанії.

Нагадаємо, що у вересні-2018 Мілкіленд повторно реструктуризував заборгованість перед польським Pekao Bank.


Група компаній Мілкіленд - один з найбільших виробників молочної продукції на ринку України. Її виробничі потужності в Україні, Росії, Польщі можуть переробляти 1,3 млн тонн молока на рік. В Україні групі Мілкіленд належить 10 заводів, що виробляють широкий асортимент молочної продукції, в тому числі сири, свіжі молочні продукти і масло, які реалізуються під торговими марками Добряна та Коляда.

Мілкіленд завершила перше півріччя 2018 року зі чистим збитком в розмірі €2,5 млн проти €1,6 млн чистого прибутку за аналогічний період 2017 року. Консолідована виручка Мілкіленд в січні-червні скоротилася на 11,1% - до €66,1 млн, EBITDA - на 29,3%, до € 3,5 млн.

Показати ще новини
Радіо NV
X