Кредитори готові продовжити Нафтогазу кредитування після 2017 року

15 вересня 2017, 14:05
Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) розраховує на позитивне завершення переговорів щодо продовження кредитування Нафтогазу для закупівлі газу до 2018 року

Про це повідомив глава представництва ЄБРР в Україні Шевки Аджунер, передає Інтерфакс-Україна.

"Ми ведемо переговори з Нафтогазом, щоб переконатися, що компанія має достатнє фінансування. Це залежить від продовження реформ. Конкретного крайнього терміну немає, але ми сподіваємося, що зможемо завершити переговори в цьому році", - додав він.

Відео дня

А ось, питання ціни на газ для населення надають політичний відтінок, хоча він більше технічний, зазначив Аджунер.

"Люди роблять це питання політичним, але він більш технічний: як формула буде працювати, і який рівень підняття цін буде прийнятним, виходячи з динаміки цін і поставок газу", - повідомив глава представництва ЄБРР в Україні.

Раніше, Шевки Аджунер повідомляв про збільшення інвестицій банку в реалізацію проектів в Україні в 2017 році до € 1 млрд.


ЄБРР є найбільшим міжнародним фінансовим інвестором в Україні. З початку діяльності Банку в країні в 1993 році його сукупні зобов'язання склали майже €12,2 млрд в рамках 377 проектів.

Нафтогаз України об'єднує найбільші нафтогазовидобувні підприємства країни. Холдинг є монополістом з транзиту і зберігання природного газу в підземних сховищах, а також з транспортування нафти трубопровідним транспортом по території країни.

Показати ще новини
Радіо NV
X