Кредити Фірташа. WOG прокоментував свої зобов'язання

2 листопада 2018, 14:40

Група компаній WOG заявила про те, що виконує всі свої кредитні зобов'язання своєчасно та відповідно до договорів.

Про це повідомили у прес-службі WOG, передає Інтерфакс-Україна.

"Погашення кредитів і процентних ставок за кредитами виконуються чітко за графіком погашення, і будуть виплачені в повному обсязі - відповідно до пунктів договорів з фінансовими установами", - відзначили у групі.

Відео дня

Також уточнюється, що наразі фінзобов'язання WOG реструктуризовані на десять років в Першому українському міжнародному банку (ПУМБ) і на 15 років - в Укрексімбанку.

"Це дозволить компанії ефективно розвивати свою діяльність і надалі. Ситуація у компанії WOG стабільна і буде залишатися такою в тривалій перспективі", - наголошується у заяві групи.

Нагадаємо, що раніше видання Економічна правда повідомляло, що структури олігарха Дмитра Фірташа профінансували будівництво частини автозаправних комплексів групи компаній WOG.

Пізніше група компаній Group DF підтвердила надання компаніям групи WOG фінансування у формі кредитів і позик протягом 2011-2015 років.


Мережа автозаправних станцій під брендом WOG нараховує близько 500 об'єктів у всіх областях України. Вона входить до групи Континіум, яку контролюють бізнесмени Степан Івахів, Сергій Лагур, Петро Димінський, а також спадкоємці Ігоря Єремєєва, проте точна структура власності групи невідома.

Показати ще новини
Радіо НВ
X