КрАЗ заявив про готовність перейти на Євро-6

21 червня 2017, 15:22
Єдиний в Україні виробник вантажівок із замкнутим технологічним циклом - АвтоКрАЗ не поділяє ейфорії деяких гравців ринку щодо відстрочення більш вимогливого екологічного стандарту Євро-6

Прес-секретар КрАЗу Діна Стеганцева розповів, що через перенесення Євро-6 Україна втратить технологічно, оскільки сучасні технології, які є нормою для Європи, до нас так і не дійдуть, пише АвтоЦентр.

Відео дня

Нагадаємо, 8 червня народними депутатами було прийнято законопроект №5624, який передбачає перенесення термінів введення стандарту екологічної безпеки Євро 6 з 1 січня 2018 року на 1 січня 2020 року.

За словами Стеганцева, АвтоКрАЗ зробив величезний ривок вперед, щоб наблизитися до європейського рівня. На сьогодні автозавод провів ряд важливих фінансово-витратних робіт, пов'язаних з введенням в країні з 2018 року екологічного стандарту Євро-6.

"Підприємство вже вклало понад півмільйона доларів в підготовку виробництва, дослідно-конструкторські та випробувальні роботи, закупівлю комплектуючих", - пояснює вона.

На заводі повністю згодні з експертами, що від відтермінування введення Євро-6 виграють тільки імпортери уживаних іномарок, так як новий екостандарт ще більше обмежує вік машин, дозволених до ввезення з-за кордону і реєстрації в Україні. А також нівелює прийнятий раніше закон про безмитне ввезення старих іномарок 2010-2015 року випуску.

"По суті, Україна перетвориться на звалище б / у автомобілів з Європи і доступною низькосортного непотребу з Китаю, Індії та інших країн. Але найбільш важливим, на нашу думку, є те, що перенесення на два роки введення Євро-6 завдасть великої шкоди навколишньому середовищу, так як норми нового стандарту припускають істотне зменшення шкідливих викидів оксиду азоту в атмосферу, 86% яких становлять викиди якраз вантажних автомобілів ", - робить висновок прес-секретар КрАЗу.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X