КрАЗ відправив нафтовикам Туркменістану свою техніку

9 лютого 2017, 16:04
Єдиний в Україні виробник великовантажних автомобілів по повному циклу закрив всі договірні зобов'язання за контрактом з контрагентом з Туркменистану

Компанія АвтоКрАЗ (Кременчук Полтавської обл.) відвантажила останню партію автомобілів-шасі і таким чином завершив постачання автомобілів в Туркменістан

Про це повідомила прес-служба Автокразу.

Відео дня

Зазначається, що контракт був реалізований спільно з багаторічним партнером Кразу - ТОВ Торговий дім Ярав, замовник – одне з найбільших підприємств нафтогазової галузі. Всього, згідно з договором, нафтовикам було поставлено 30 одиниць автомобілів-шасі КрАЗ-6322.

"На всі відвантажені замовнику всюдихідні шасі 6х6 встановлюється парогенераторна пересувна установка ППУА-1600/100, призначена для відігрівання свердловин, трубопроводів, резервуарів, арматури та іншого нафтопромислового обладнання насиченим паром високого і низького тиску", - йдеться в повідомленні.

У компанії нагадали, що основними споживачами українських Кразів у країнах СНД, як і раніше, залишаються підприємства нафтогазового комплексу, в тому числі і Республіки Туркменістан. Найбільш затребувані автомобілі-шасі колісних формул 6х6 і 6х4, які використовуються в якості бази під установку нафтогазового обладнання.

"Популярність української вантажної спецтехніки обумовлена її високими технічними і експлуатаційними якостями, прохідністю, простотою в обслуговуванні та ремонті", - констатували в Автокразі.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X